PROJE DANIŞMANLIĞI

STK KURUMSAL HİZMETLER PROJE DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

Sivil toplum kuruluşlarına tüm iş süreçlerinde destek olmak için çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının gerçekleştirmekte olduğu projelerde yanlarında yer alarak yardımcı olmaktan keyif alıyoruz. Yürütmekte olduğunuz proje sürecinde sizlere sürekli destek sağlayarak, ihtiyaç duyduğunuz her konuda bilgilendiriyoruz. Yürütmekte olduğunuz ya da yürütmeyi amaçladığınız projeler de destek almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Proje danışmanı tasarlanan projeler proje yönetme ve uygulama işlerini yürüten kişiye verilen mesleki isimdir. Proje hedeflerini ve yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışır

Her derneğin bir amacı vardır ve bu amaç derneğin kurulması için gerekli unsurdur. Derneğin amacı doğrultusunda birtakım faaliyetler gerçekleştirilmesi ve projelerin ortaya konulması ve gerekmektedir

Bu projeler dernek akıbetini ve başarısını etkileyen en önemli unsurlardır. Dolayısıyla emin ellere profesyonel uzmanlara teslim edilmelidir. Aksi takdirde alışılagelmiş ve sıradan bir dernek olmaktan öteye gidilmez. Bu nedenle derneklerde proje danışmanlığı günümüzün ihtiyaçları arasındadır.

Proje uygulama tecrübesine sahip olan proje danışmanının görev sorumlulukları şunlardır;

 • Projelere çözüm bulmak ve belirlenen fırsatları değerlendirmek
 • Bir takım kaynaklara başvurarak riskleri yönetmek
 • Proje yazım yönetim raporlaması oluşturmak
 • Tanımlanan kapsama uygun hedefler koymak ve onları yürütmek
 • Firmanın amacına uygun faaliyetler oluşturmak
 • Toplumsal faydayı kaliteyi göz önünde bulunduran çalışmalar yapmak
 • Kurumsal organizasyonu ve finansal kapasiteyi arttırmak
 • Firmanın genel giderlerini karşılayacak şekilde kaynak oluşturmak
 • Proje ekibini en iyi şekilde yönetmek

  Ulaştırmanın sorumluluğu ve bilinciyle çalışan konularda bilgilerin toplandığı merkez olma yoluyla hızlı ve emin adımlarla ilerlemek ve tüm faaliyetlerimizde bu önemli adımlarla ilerlemekteyiz.Türkiye için var olmuş bu şirketimizde sivil toplum alanındaki çalışmalarımızın gönüllülük ruhunu ve motivasyonunu kaybetmeden daha organize, verimli ve sürekli olmasına katkı sağlamaya gayret etmekteyiz.

  ADRES

  Küçük Bakkalköy Mahallesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:5 /18 Ataşehir/İSTANBUL

  TELEFON

  0 212 986 07 15

  EMAIL

  info@stkhizmetler.com.tr

  Open chat
  Detaylı Bilgi İçin