DERNEK DANIŞMANLIĞI

stk kurumsal hizmetler dernek danışmanlığı hizmetleri
DERNEK DANIŞMANLIĞI

Dernek kuruluş süreci nasıl ilerler ve ne gibi zorlukları vardır. Tıpkı bir bilirkişi gibi dernek danışmanları da alanlarında deneyimli ve defalarca bir derneğin temellerini atmış insanlardır. Siz de faaliyetlerinizi kusursuz bir şekilde yürütebileceğiniz bir derneğiniz olsun istiyorsanız mutlaka bir danışmana başvurmanız gerekmektedir.

Derneğinizin tüm ihtiyaç duyduğu konularda yanınızdayız. Dernek kuruluşu hakkında rehberlik yapıyoruz, gerekli evrak, belge vb. her konuda danışmanlık veriyoruz. Dernek kurulma sürecinde, kurumu oluşturacak kişilerin danışmanlık hizmeti vermesidir. Bir bilirkişi benzeri işleve sahiptir. Deneyim sahibi ve pek çok derneğin temelinde yer alan bir meslek grubudur. Faaliyetlerini kusursuz başlayarak ilerletmek isteyen dernek kurumları, dernek danışmanlığından yardım alabilirler.

Dernek kuruluşu hakkında rehberlik yapıyoruz. Gerekli evrak, belge vb. her konuda danışmanlık veriyoruz. Dernek kurulma sürecinde, kurumu oluşturacak kişilerin danışmanlık hizmeti vermesidir. Bir bilirkişi benzeri işleve sahiptir. Deneyim sahibi ve pek çok derneğin temelinde yer alan bir meslek grubudur. Faaliyetlerini kusursuz başlayarak ilerletmek isteyen dernek kurumları, dernek danışmanlığından yardım alabilirler.

STK KURUMSAL HİZMETLER Uzman Danışmanlarımız sizler dernek kurmaya karar verdiğiniz andan itibaren tüm süreç boyunca ve süreç sonunda sizlere danışmanlık hizmeti sunar.

  Ulaştırmanın sorumluluğu ve bilinciyle çalışan konularda bilgilerin toplandığı merkez olma yoluyla hızlı ve emin adımlarla ilerlemek ve tüm faaliyetlerimizde bu önemli adımlarla ilerlemekteyiz.Türkiye için var olmuş bu şirketimizde sivil toplum alanındaki çalışmalarımızın gönüllülük ruhunu ve motivasyonunu kaybetmeden daha organize, verimli ve sürekli olmasına katkı sağlamaya gayret etmekteyiz.

  ADRES

  Küçük Bakkalköy Mahallesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:5 /18 Ataşehir/İSTANBUL

  TELEFON

  0 212 986 07 15

  EMAIL

  info@stkhizmetler.com.tr

  Open chat
  Detaylı Bilgi İçin