STK Kurumsal Hizmetler Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılar

Büyüyen herhangi bir dernek için, bireylerle günlük ilişki kurmak, genel dernek stratejisinin kritik bir parçasıdır. Derneğiniz büyüdükçe, aramaları takip etme, bireylerin şikâyet ve taleplerini dinleme, sohbetler, e-postaları cevaplama vb. işler dernek faaliyetlerinizi aksatabilir. Bu çağrıları ve soruları görmezden gelmek ve günlük programlarınıza odaklanmaya karar vermekse kimi zaman ters etki yaratabilir.

Memnun bireyler, derneğinizin temelidir ve mükemmel callcenter hizmetleri, onları kazanmanın bir yoludur. Kapsamlı callcenter aracılığıyla derneğinizi yürütmek ve ihtiyaçlarını karşılamak yolunda sizi istikrarlı bir yolda tutar.

Dernek açmak amacı ile yola çıktınız ve derneğinizi kurdunuz. Doğru stratejiler ile bugünlere kadar geldiniz ve derneğinizin hitap ettiği birey hacmi oldukça arttı. İşte bu noktada bizler dernek için callcenter hizmeti ile sizlerin hizmetindeyiz.

Çağrı merkezi, gelen aramalar, giden aramalar veya her ikisini birden yapabileceğiniz çağrıların yönlendirilebildiği merkezi bir departmandır. Çağrı merkezi sağlayıcıları, yalnızca telefon görüşmelerinin ötesinde hizmetleri yönetmektedir. Canlı destek yazılımı, e-posta hizmetleri, sosyal medya etkileşimi, fakslar, paketler, mektuplar ve anlık mesajlaşma vb. tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Derneklerde Call Center’ın Faydaları

Bir dernek üyesinden ya da derneği merak eden birisinden gelen bir arama, hedef kitlenizi daha fazla tanımak için en iyi fırsatı sunacaktır. Derneğinizi takip eden bireylerin demografik özellikleri, sosyal standartları, cinsiyetleri ve diğer veriler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu, kampanyalarınızın ve reklam stratejilerinizin ne kadar işe yaradığını test etmenize yardımcı olmayacaktır. Bu şekilde, dernek kaynaklarını doğru yöne yönlendirebileceksiniz.

STK kurumsal hizmetler olarak bizler sadece web sitemizde sunduğumuz hizmetleri sağlamakla kalmamakta bununla beraber bir derneğin açılmasından itibaren tüm süreçlerde lazım gelen hizmetleri sunmaktayız.Bir cevap yazın