SANAL OFİS HİZMETİ

DERNEKLERE SANAL OFİS HİZMETİ

Teknoloji sayesinde nerede olursanız olun teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde her zaman ulaşılabilir ve her yerden çalışabilir hale geldik. İş dünyasında son zamanlarda sanal ofis kavramıyla karşılaştık. Peki nedir bu sanal ofis?

En basit anlamıyla resmi işler için ihtiyacınız olan adres sanal ofis hizmeti veren yerleri kendi adresiniz olarak gösteriyorsunuz. Sanal ofis, yalnızca siber alanda bulunan ve kiralanan bir işletme yeridir. Sanal ofis, işletme sahiplerine ve çalışanlarına fiziki bir ofis dışında internet üzerinden ya da cep telefonlarıyla istekleri herhangi bir yerden çalışmalarına olanak verir.

 Sanal ofis sayesinde tüm ofis ihtiyaçlarınızı ve zamanınızı verimli bir şekilde kullanarak masraflarınızı minimuma indirebilir, iş hayatınızın yönetimini kendi elinize alabilirsiniz

Tüm resmi işler için kullanabiliyorsunuz. Sanal ofisler şirket sahibi olmak isteyenlere hem prestijli bir adres hem de ihtiyaçları olacak pek çok hizmeti sağlıyor. Sanal ofis hizmeti veren bu şirketler aynı zamanda ortak yani paylaşımlı ya da hazır ofis hizmetleri de veriyor. İ

Türk Ticaret Kanununda belirtilen ifadelere göre sanal ofis ülkemizde tamamen yasaldır. Derneklere de sanal ofis hizmeti verilmektedir. Kurumsal yapıları sayesinde şirketinizin profesyonel bir imaj kazanmasına yardımcı olur, müşteriler üzerinde olumlu bir intiba bırakmanızı kolaylaştırır. Ofis kiralamasıyla karşılaştırıldığında sanal ofis, ciddi tasarruf ve esneklik sağlar.

Bizler STK Kurumsal hizmetler anonim şirketi olarak sanal ofis planlarımızda çağrı yönetimi hizmeti sunmaktayız

Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

  Ulaştırmanın sorumluluğu ve bilinciyle çalışan konularda bilgilerin toplandığı merkez olma yoluyla hızlı ve emin adımlarla ilerlemek ve tüm faaliyetlerimizde bu önemli adımlarla ilerlemekteyiz.Türkiye için var olmuş bu şirketimizde sivil toplum alanındaki çalışmalarımızın gönüllülük ruhunu ve motivasyonunu kaybetmeden daha organize, verimli ve sürekli olmasına katkı sağlamaya gayret etmekteyiz.

  ADRES

  Küçük Bakkalköy Mahallesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:5 /18 Ataşehir/İSTANBUL

  TELEFON

  0 212 986 07 15

  EMAIL

  info@stkhizmetler.com.tr

  Open chat
  Detaylı Bilgi İçin