AĞRI DERNEK NASIL KURULUR?

Günümüzde çevremizde gördüğümüz, denk geldiğimiz, bağışta bulunduğumuz ve yahut yardım aldığımız birçok sivil toplum kuruluşları vardır. Sivil toplum kuruluşlarının farklı farklı çeşitli bulunmakta, kuruluş biçimleri, işleyişleri, yönetim organları, amaçları hedefleri birbirinden çok çok ayrı olan bu sivil toplum kuruluşlarının en başında dernek gelmektedir.

Kanun tarafından herkese dernek kurma hakkının tanınması ve dernek kuruluşunun sadece istisnalar dışında kuruluş bildirim formu ve dernek tüzüğüne dayandırılması bu sürecin çokta kolay olduğu anlamına gelmez. Şimdi STK gönüllüleri için dernek kuruluşu için hangi aşamalar izlenir bunları inceleyelim.

Fiil ehliyetine sahip (18 yaşından büyük ayırt etme gücüne sahip(mahkeme tarafından hakkında kısıtlılık kararı verilmemiş herkes önceden izin almaksızın dernek kurma hürriyetine sahiptir Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olan yabancı gerçek kişilerde dernek kurabilirler Bürokratik süreçler dernek kurmanın tüzel kişilik kazanmasından sonra asıl zorluk ortaya çıkmaktadır. Tüm bu süreçte dernek kurma da STK gönüllülerinin yanında yer almaktayız. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle birlikte dernek kuruluşunda tüm yönetim süreçlerinin tek bir çatı altında toplayarak hizmet vermekteyiz.  STK Kurumsal Hizmetler sizlere dernek kuruluş sürecinde siz STK gönüllülerine profesyonel hizmet sağlamaktadır.

AĞRI DERNEK KURMAK FİRMASI OLARAK BİZ,

 • AĞRI DERNEK DANIŞMANLIĞI
 • AĞRI VAKIF KURMAK
 • AĞRI DERNEK KURMAK
 • AĞRI DERNEK NASIL KURULUR
 • AĞRI VAKIF NASIL KURULUR

Hizmetleri ile siz değerli STK gönüllülerinin tüm dernek kuruluş işlemlerinde yanında yer almaktayız.

AĞRI Dernek Kurmak istiyorum denildiği zaman sizlere en uygun Dernek Kurmak

Dernek kurulum süreci aslına bakılacak olursa basit bir şekilde mümkün oluyor. İzlenecek aşamalar belli ve kolay ancak dernek kurulumuna karar vermiş ve ortak amaca sahip kişilerin bir araya gelmesi en önemli nokta sonrasında kolayca prosedürleri tamamlayarak faaliyetlere başlanabiliyor.

Sivil toplum kuruluşunuzun sorunsuz eksiksiz ve verimli bir şekilde yönetilebilmesi için bizler bu kuruluş süreci için STK Kurumsal Hizmetler olarak profesyonel destek vermekteyiz, bizden destek alabilirsiniz.

 AĞRI DERNEK KURMA – DERNEK KURMAK

Fiil ehliyetine sahip gerçek veya tüzel kişiler, önceden izin almaksızın dernek kurma hakkına sahiptir. En az 7 Gerçek veya Tüzel kişi bir araya gelerek dernek kurabilirler. Minimum 7 kişi bir araya gelmiş olarak dernekler ofis amirliğine, doğrusu derneğin kurulduğu ilin en büyük mülkü idaresine aşağıdaki müessese evrakları teslimi yapılır. Derneğin kuruluş anı, bu evrakların dernekler ofis amirliğine teslim edilmesi ile adım atar.  Dernek danışmanlığı, mali müşavir, hukuk danışmanı ,avukat ,mevzuat uzmanı, sosyal medya uzmanlarımızla sivil toplum kuruluşunuzun sorunsuz eksiksiz ve verimli bir şekilde yönetilebilmesi için bizler bu kuruluş süreci için STK Kurumsal Hizmetler olarak profesyonel destek vermekteyiz, bizden destek alabilirsiniz

AĞRI DERNEK KURMAK – İLETİŞİM

AĞRI bölgesinde Dernek Kurmak hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dernek Kurma olarak biz sizlere, Dernek KurmakDernek Nasıl KurulurVakıf kurmak ,Vakıf nasıl kurulur Dernek İşlemleriDernek MuhasebesiDernek Danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Siz de Dernek Kurmak hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere  

0212 986 07 15 numaradan ulaşabilirsiniz

AĞRI Dernek Kurmak stk, AĞRI Dernek Kurmak fiyatları, AĞRI Dernek Kurmak danışmanlığı, AĞRI Vakıf Kurmak fiyatları 2021, AĞRI Dernek Kurmak 2021 fiyatları, Dernek Kurmak AĞRI fiyatları, AĞRI Dernek KurmakDernek Kurmak AĞRI, Dernek Kurmak,Vakıf Kurmak fiyat, Dernek Kurmak AĞRI hizmet, Dernek Kurmak uygun

  Ulaştırmanın sorumluluğu ve bilinciyle çalışan konularda bilgilerin toplandığı merkez olma yoluyla hızlı ve emin adımlarla ilerlemek ve tüm faaliyetlerimizde bu önemli adımlarla ilerlemekteyiz.Türkiye için var olmuş bu şirketimizde sivil toplum alanındaki çalışmalarımızın gönüllülük ruhunu ve motivasyonunu kaybetmeden daha organize, verimli ve sürekli olmasına katkı sağlamaya gayret etmekteyiz.

  ADRES

  Küçük Bakkalköy Mahallesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:5 /18 Ataşehir/İSTANBUL

  TELEFON

  0 212 986 07 15

  EMAIL

  info@stkhizmetler.com.tr

  Open chat
  Detaylı Bilgi İçin